woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej

www.Meksykanka.pl

Nowa magiczna
strona

Koło Fortuny, Wróżby,
Horoskopy. Magiczne
ciekawostki dla każdego.


Bezpłatny
horoskop
tygodniowy
z Tarota
na Twój mail

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.


Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail

Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskopy
Wróżka Renata
Horoskop tygodniowy serwisu e-Tarot.pl
Tarot pozytywny.
Kliknij, aby zobaczyć horoskopy na ten tydzień.

Rytuały magiczne

Magia to dotknięcie niewidzialnej części życia. Zamieszczone na tej stronie rytuały magiczne mogą Ci pomóc osiągnąć cel związany z miłością bądź sferą finansową. 
Każdy magiczny rytuał jest prosty - tzn. może go wykonać każdy i nie wymaga żadnych niezwykłych przedmiotów czy przedmiotów magicznych.
Do wykonywania rytuałów będziesz potrzebować cichego pomieszczenia i gwarancji, że przez jakiś czas nikt nie będzie zakłócał Ci spokoju.
Wszystkie rytuały są na tyle długie, że będą wymagały wydrukowania. Jest też możliwość wysłania rytuału na swój email /po kliknięciu w odpowiednim miejscu/.

Aby otrzymać dostęp do tekstu jednego rytuału lub wszystkich rytuałów z danego rodzaju - musisz w ramkę na dole strony wpisać kod dostępu. Aby otrzymać kod dostępu trzeba wysłać SMS-a i zwrotnym SMS-em otrzymasz kod.

Po wpisaniu kodu masz już dostęp do jednego lub wszystkich rytuałów z danej kategorii /w zależności od tego jakiego sms'a wysłałaś/.  Po prostu trzeba kliknąć w nazwę rytuału.  Pamietaj, aby kliknąc w wybrany rytuał, ponieważ jeśli wykupiłaś dostęp do jednego - kod będzie działał tylko na jeden tekst.  Podobnie - kod jest aktywny tylko w czasie jednej tzw. sesji - tzn. jeśli wpiszesz kod a potem wyjdziesz z naszej strony - kod juz później nie zadziała - nawet jeśli nie czytałaś żadnego rytuału.

Po wyjściu ze strony nie będziesz już mieć dostępu do rytuału - pamiętaj więc, aby go wydrukować lub wysłać sobie na maila.

Aby zobaczyć i wybrać jakiś rytuał magiczny  - kliknij na którąś z poniższych kategorii:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka, horoskop, horoskopy, horoskop tygodniowykarty Tarotaanioływróżby, Tarot Pozytywnymagia, magiczny, tarot on-line